Menu Close

Šiandien Kuršėnų meno mokykloje vyko fortepijono meistriškumo pamokos. Tai Šiaulių fortepijonų duetų festivalio mokomosios programos ,,Fortduofest akademija 2023″ sudedamoji dalis.

Meistriškumo pamokas vedė Vytauto Didžiojo Universiteto Muzikos Akademijos fortepijono katedros asistentė, tarptautinių konkursų laureatė, solinės bei kamerinės muzikos festivalių dalyvė Lietuvoje, Lenkijoje, Švedijoje, Italijoje, koncertuojanti pianistė, pedagogė Julija Sadaunykaitė. Atvirose pamokose dalyvavo fortepijono instrumento mokiniai: Vikas Izabela II kl. ,muzikos mėgėjų ugdymo programa, vyresnioji mokytoja Vega Raustytė, Ariana Dubickaitė ir Anetė Švambarytė VIII kl. pagrindinio ugdymo programos mokinės, vyresnioji mokytoja Rasa Gasiūnienė.
Bendravimas muzika užtruko dvi pamokas. Jos buvo kupinos jaudulio, bendravimo, išklausymo, tobulinimo ir vertinimo. Dėkojame už apsilankymą, už suteiktas pamokas ir stipresnę motyvaciją groti daug ir tik gerai, siekti užsibrėžto tikslo. Ačiū meistriškumo pamokų dalyvėms ir jų mokytojoms. Mokyklos direktorius padėkojo viešniai ir įteikė gėlių, suvenyrą.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Vaitekūnienė
Nuotraukų galeriją rasite nukopijavę nuorodą: https://www.facebook.com/photo?fbid=1489487145172238&set=pcb.1489487911838828
Skip to content