Menu Close

Lapkričio 15 d. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijoje skambėjo vokaliniai kūriniai – vyko Kuršėnų meno mokyklos ir mūsų gimnazijos mokinių koncertas „Dainuojanti draugystė“.

Toks abiejų mokyklų draugystės koncertas organizuojamas jau ne vienerius metus. Šiame koncerte dalyvavo ir pradinių, ir vyresniųjų klasių mokiniai. Be kuršėniečių, scenoje savo vokalinius sugebėjimus pademonstravo šie mūsų gimnazijos mokiniai: Patricija Augustinaitė (mokyt. Rita Ragauskaitė, akomp. Laimutė Mameniškytė), Eglė Kvietkutė (mokyt. R. Ragauskaitė, akomp. L. Mameniškytė), Augustė Gegeckaitė (mokyt. Rita Daukantaitė, akomp. Liudmila Filimonenko), Rasa Juknaitė (mokyt. ir akomp. Beata Smiltinikienė), Gabrielė Lekaitė (mokyt. B. Smiltinikienė, akomp. Povilas Ušinskis (mokyt. R. Siližienė)), vaikinų tercetas – Jonas Janušauskas, Kristupas Laucius ir Emilijus Šlymas (mokyt. B. Smiltinikienė, akomp. kanklių trio).
Kuršėnų meno mokyklai atstovavo mokytojų Hanos Mockienės, Linos Jeroševienės ir Ritos Vaivadienės mokiniai.
Pasak mūsų gimnazijos mokytojos ekspertės Beatos Smiltinikienės, draugystė ir bendradarbiavimas su Kuršėnų meno mokykla vyksta jau daug metų, o tokių draugystės koncertų iniciatorė yra šios mokyklos dainavimo mokytoja ekspertė Hana Mockienė. „Šie draugystės koncertai vyksta kasmet. Vaikai laukia šio koncerto. Matome, kaip jie auga, tobulėja, kaip laisvėja scenoje, kaip bendrauja“, – sako mokytoja ekspertė B. Smiltinikienė.
Kuršėnų menų mokyklos mokytoja ekspertė Hana Mockienė po koncerto džiaugėsi, jog užsimezgusi draugystė su mūsų menų gimnazija tęsiasi jau devynerius metus, kad mokiniai turi galimybę lankytis vieni pas kitus, pademonstruoti savo bendraamžiams tai, ko išmoko. Mokytoja pažymėjo, jog vaikai nori dainuoti, tik ne visiems kartais užtenka noro sistemingai dirbti. „Tokie koncertai naudingi ne tik mokiniams, bet ir mokytojams. Išgirstame naujų kūrinių, pamatome, kaip dirba kolegos. Mokiniams taip pat yra naudinga pamatyti, kaip dainuoja bendraamžiai, kokius kūrinius jie pasirenka. Žodžiu, jie taip pat kaupia patirtį“, – sako Kuršėnų meno mokyklos dainavimo mokytoja H. Mockienė.
Draugystės koncerto dalyvius pasveikino ir vaisingu bendradarbiavimu pasidžiaugė Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos direktorė dr. Regina Marozienė bei Kuršėnų meno mokyklos direktorius Ramūnas Snarskis.
Koncertą vedė mokytoja Rita Daukantaitė.
Nuotraukų galeriją rasite nukopijavę nuorodą: https://www.facebook.com/photo?fbid=848153890645433&set=pcb.848154913978664
Skip to content