Menu Close

Vakar Kuršėnų meno mokyklos Ginkūnų vietovėje vyko teatro, pagrindinio ugdymo programos ugdytinių pusmečio akademinis koncertas. Atsiskaitymui jaunuosius ,,aktorius” paruošė teatro mokytoja ekspertė DALĖ DARGIENĖ. Ugdytiniai: NEIDA, FAUSTA, AISTĖ, MATAS, VILTĖ, AMILĖ, IEVA, GABRIELĖ tėveliams, svečiams, mokyklos vadovams paruošė etiudinę kompoziciją pagal Antuano de Sent Egziuperi knygą ,,Mažasis princas”. Stebėjome kiekvieno ugdytinio emocijų plastinį bei ritminį muzikinį vaizdinį, personažų vizualinę plastiką, klausėme sceninę kalbą, sekant vis kitą ,,Močiutės” pasaką.

Kiekvieno ugdytinio tėveliai buvo sužavėti savo vaiko ,,teatriniu ūgtelėjimu” per mokslo metus, filmavo, fotografavo pasirodymus. Mokyklos direktorius R. Snarskis ir pavaduotoja ugdymui A. Vaitekūnienė pasidžiaugė…

Šiandien egzaminų maratoną Kuršėnų meno mokykloje ir jos vietovėse užbaigė Kairių vietovės akordeono instrumento pagrindinio ugdymo programos ugdytinė UGNĖ ZALECKYTĖ (VIII klasė), vyresnioji mokytoja MEILUTĖ DAUTARIENĖ.

Šiandien egzaminų maratoną Kuršėnų meno mokykloje ir jos vietovėse užbaigė Kairių vietovės akordeono instrumento pagrindinio ugdymo programos ugdytinė UGNĖ ZALECKYTĖ (VIII klasė), vyresnioji mokytoja MEILUTĖ…

Skip to content