Menu Close

Vakar Kuršėnų meno mokykloje vyko koncertas- susitikimas ,,Draugystės spalvos“.

Vakar Kuršėnų meno mokykloje vyko koncertas- susitikimas ,,Draugystės spalvos“. Susitikimų buvo labai šiltų…Į gimtus Kuršėnus atvyko buvusi Kuršėnų (tuo metu) muzikos mokyklos ugdytinė Jūratė Danielienė, šiuos metu Vilniaus muzikos studijos ,,Garsų spalvos“ ir Nemenčinės muzikos mokyklos fortepijono mokytoja. Renginio iniciatorė mokytoja metodininkė Lidija Bražaitė palaiko ryšius su savo baigusiais mokyklą ugdytiniai, kurių tarpe ir Jūratė, buvusi jos solfedžio mokinė.
Nuostabus susitikimas, kai laiką pasuki virš 30 metų atgal…susitinki su savo solfedžio mokytoja L. Bražaite ir fortepijono mokytoja Tatjana Batargina, kuri atvyko taip pat į susitikimą. Visus sujaudino Jūratės prisiminimai, išpažintys savo mokytojoms…, kaip ji norėjusi ,,mesti“ muziką, baigusi tris klases. Dėka šaunių mokytojų, ji liko su muzika ir gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis. Į susitikimą ji atvyko su savo soliste dukra ir kitomis ugdytinėmis, kurios dovanojo savo kūrinius koncerte. Jūratės norą atvykti į Kuršėnų meno mokyklą įtakojo ir susipažinimas su mūsų fortepijono specialybės ugdytiniu Mantu Eigirdu, sutiktu Plungėje fortepijono atlikėjų konkurse. Išgirdusi jo grojimą ir kad jis iš Kuršėnų, Jūratė nusprendė būtinai susipažinti artimiau su Mantu ir aplankyti savo buvusius gimtus Kuršėnus. Koncertą klausė ir Jūratės tėveliai, tai dar vienas susitikimas gyvenimo tempe…
Koncerte pasirodė ir Lidijos Bražaitės, Igorio Batargino, Rasos Gasiūnienė fortepijono instrumento mokiniai, griežė violončelininkės, dainavo mokytojos H. Mockienės vokalinis ansamblis.
Padėkos žodžius tarė direktorius Ramūnas Snarskis, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Audronė Vaitekūnienė, Jūratė ir Lidija. Visi koncerto dalyviai buvo pamaloninti Vilniaus savivaldybės suvenyrais, kuriais pasirūpino mokytoja Jūratė. Ačiū, Jūratei, Lidijai, visiems koncerto dalyviams. Jūs dovanojote nuostabias akimirkas…, kada joks skubantis laikas, atstumas ,,neužmuša” meilės muzikai, pagarbos savo buvusiems mokytojams, dėmesio savo ugdytiniams ir gimtinei….
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Vaitekūnienė
Foto nuotraukos Ramūno Snarskio
Nuotraukų galeriją rasite nukopijavę nuorodą: https://www.facebook.com/photo?fbid=1403050713815882&set=pcb.1403054137148873
Skip to content