Menu Close

SUAUGUSIŲJŲ MOKYMOSI SAVAITĖS „MOKYMOSI TINKLAI“ RENGINIŲ PLANAS ŠIAULIŲ RAJONE

2023 m. lapkričio 20 – 24 d. Lietuvoje vyks MOKYMOSI šventė – dvidešimt ketvirtoji suaugusiųjų mokymosi savaitė „Mokymosi tinklai“.
SUAUGUSIŲJŲ MOKYMOSI SAVAITĖS „MOKYMOSI TINKLAI“ RENGINIŲ PLANAS ŠIAULIŲ RAJONE (https://www.srspt.eu/…/Mokymosi-savaites-PLANAS-siauliu…) .
Kuršėnų meno mokykla šiandien džiaugiasi jau ne pirmi metai dalyvaudama suaugusių mokymo savaitėje. Tarp daugelio muzikinių ir dailės ugdymo programų meno mokykloje didelis dėmesys skiriamas ir suaugusių ugdymui. Didžiuojamės tarp mokinių turėdami 23 mokinius- suaugusius, kurie pasirinkę muzikos ir dailės meno programas. Dailės neformaliojo(suaugusių) ugdymo programa Kuršėnų meno mokykloje savo veiklą pradėjo nuo 2014 metų-dabar mokosi (16 ugdytinių), muzikinės programos – nuo 2015 metų- mokosi (7 ugdytiniai). Suaugusieji mūsų meno mokykloje randa savo pomėgius tapydami paveikslus, lipdydami iš molio, grodami fortepijonu, klasikine gitara, trimitu. Mokykloje sudarytos visos galimybės jų ugdymui.
Nuostabu, kada įvairių specialybių suaugusieji randa laiko savo pomėgių ugdymui, malonaus laiko praleidimo su muzika, rengiant asmenines darbų parodas, dalyvaujant atsiskaitymuose, koncertuose, susitikimuose. Tai puiki motyvacija mūsų jaunimui…kad mokytis niekada nėra vėlu, ir kaip menas gyvena šių žmonių sielose visą gyvenimą… Neformaliojo ugdymo programą lanko suaugusieji jau ir Šiaulių r. Ginkūnų vietovėje. Tikimės, kad norinčių lankyti mūsų ugdymo programas mokinių skaičius nemažės, o tik didės. Ačiū mokytojams: I. Zebčiukienei, R. Kuodienei, K. Rupšiui, G. Daugėlai, R. Gasiūnienei, T. Kot, D. Čekanauskienei, G. Daugėlai, E. Jankauskui, gebantiems dirbti ir su suaugusiais, rasti raktą į jų širdis į nuoširdų bendravimą. Lauksime Jūsų dalyvavimo dailės darbų parodose, mūsų metų renginiuose, meistriškumo pamokose.
Su gera nuotaika šią savaitę įsiliekime į suaugusių mokymosi savaitę ,,Mokymosi tinklai”, pasijusdami svarbūs tiek mūsų mokyklai, tiek visam Šiaulių rajonui, tiek sau….Tik mokydamiesi ir mokydami tapsime stipresniais bendruomenės nariais
Pagarbiai
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Vaitekūnienė
Nuotraukų galeriją rasite nukopijavę nuorodą: https://www.facebook.com/photo?fbid=1491431088311177&set=pcb.1491434221644197
Skip to content